KONST / Litografier / Färglitografi 13967621
nr 1396 7621
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 126/150, daterad 1993. Motivet: 21x15, yttermått inklusive ram: 46x35 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:27:29
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe